Wyróżnienia

 

Nagrody

2011 QLTOWY KOSMETYK – DWUFAZOWY PEELING Z SOLĄ

 

Cztery Pory RokuMarka Cztery Pory Roku za 2-fazowy peeling do dłoni  otrzymała nagrodę Qltowy Kosmetyk 2011 w kategorii: Pielęgnacja dłoni, paznokci i stóp – kosmetyki polskie.

 

Dłonie to wizytówka? Na pewno! Dlatego powinny być wypielęgnowane, gładkie, aksamitne. Pomoże w tym 2-fazowy peeling do rąk Cztery Pory Roku z solą, który złuszcza zrogowaciały naskórek, przywracając skórze jędrność i elastyczność. Zawarte w peelingu składniki wzmacniają naturalną warstwę ochronną naskórka, czyniąc go gładkim i aksamitnym. Dzięki temu zabiegowi skóra staje się gładsza i wygląda zdecydowanie młodziej. Preparat poprawia także mikrokrążenie krwi oraz powoduje skuteczniejsze wnikanie w skórę składników pielęgnacyjnych zawartych w kremach. Ma też korzystny wpływ na kolor naskórka na dłoniach, ponieważ częściowo niweluje przebarwienia. Doceniliśmy działanie produktu, ale także jego inspirowany naturą skład. Kosmetyk bardzo przyjemny w stosowaniu.

2008 PERŁY RYNKU KOSMETYCZNEGO DLA KOSMETYKÓW PHARMACF

 

Cztery Pory RokuMam ogromną przyjemność poinformować, że nowości firmy Pharma CF zostały wyróżnione przez konsumentki w kolejnej edycji ogólnopolskiego badania Perły Rynku Kosmetycznego.

 

W kategorii „Pielęgnacja ciała” drugie miejsce zajął balsam do ciała Cztery Pory Roku z kompleksem roślinnym.
Badanie zostało przeprowadzone przez agencję badawczą Inquiry na zlecenie Wiadomości Kosmetycznych.
Badanie odbyło się na przełomie listopada i grudnia 2007 r. (próba 600 kobiet, mieszkanki miast powyżej 50 tys.) i miało charakter wywiadu bezpośredniego (face to face). Konsumentki odpowiadały na pytania dotyczące:
- znajomości produktu
- używania
- chęci ponownego zakupu.

2007 LAUR KONSUMENTA DLA BALSAMÓW CZTERY PORY ROKU

 

Cztery Pory RokuBalsamy do ciała Cztery Pory Roku zostały po raz drugi wyróżnione srebrnym Laurem Konsumenta w kategorii pielęgnacja ciała. Laur przyznają Konsumenci, którzy w ankietach wskazują na najczęściej przez nich wybierane, pozytywnie oceniane i rekomendowane innym osobom produkty. Badania rynku przeprowadził juz po raz trzeci "Przegląd Gospodarczy" - dodatek promocyjno-informacyjny do "Gazety Prawnej".

 

Godło "Laur Konsumenta 2007" jest projektem tworzonym przez polski rynek konsumencki. Pod opieką merytoryczną Instytutu Gallupa redakcja Przeglądu Gospodarczego w 2004 r. zapoczątkowała badania, które pozwoliły wyłonić najpopularniejsze firmy, produkty i usługi na krajowym rynku w roku 2005. Są to firmy i produkty, które często wskazywali w ankietach konsumenci, najczęściej przez nich wybierane, pozytywnie oceniane i rekomendowane innym osobom. Badania przeprowadzane były "face to face" oraz poprzez sondaż telefoniczny w gospodarstwach domowych i polskich przedsiębiorstwach. Badaniem objęta była grupa wiekowa 15-75 lat.

2006 PERŁA RYNKU KOSMETYCZNEGO

 

Perły Rynku Kosmetycznego 2006 dla oliwkowego kremu przeciwzmaszczkowego Cztery Pory Roku!

15. lutego nasza firma otrzymała Perłę Rynku Kosmetycznego 2006 za zajęcie trzeciego miejsca w kategorii kremy do twarzy. Nagroda ta została przyznana za oliwkowy krem przeciwzmarszczkowy Cztery Pory Roku.

 

Laureatów konkursu Perła Rynku Kosmetycznego 2006 wyłoniono na podstawie ogólnopolskiego badania "Kosmetyczka Polki" przeprowadzonego przez firmę Inquiry, w którym wzięło udział 600 kobiet. Tym bardziej cieszy więc nagroda, którą przyznały nam nasze Klientki. Obszerna relacja z imprezy, która odbyła się w Hotelu Sobieskim w Warszawie, znalazła  się w marcowym wydaniu "Wiadomości kosmetycznych" i "Wiadomości handlowych".

2006 LAUR KONSUMENTA DLA BALSAMÓW CZTERY PORY ROKU

 

Laur konsumenta 2006 dla balsamów Cztery Pory Roku - srebrne godło w kategorii kosmetyki pielęgnacyjne do ciała.

 
Laur przyznają Konsumenci, którzy w ankietach wskazują na najczęściej przez nich wybierane, pozytywnie oceniane i rekomendowane innym osobom produkty. Badania rynku przeprowadza "Przegląd Gospodarczy" dodatek do "Gazety Prawnej" pod opieką merytoryczną Instytutu Gallupa.