Cztery Pory Roku

CZTERY PORY ROKU to wyjątkowa marka polskich kosmetyków pielęgnacyjnych. To recepta na piękno dla każdej kobiety zaczerpnięta prosto z natury – pachnących łąk, sadów, lasów, mórz i oceanów.

Produkty Cztery Pory Roku powstały z myślą o kobietach, które cenią sobie rodzime i dobre jakościowo kosmetyki w przystępnej cenie. Seria Cztery Pory Roku skierowana jest jednak przede wszystkim do tych osób, które pragną wydobyć swoje naturalne piękno i zachować je na dłużej. Cztery Pory Roku, to szeroki wybór produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i dłoni, a w tym także kosmetyki „do zadań specjalnych”.

Dla kobiet o wyjątkowych potrzebach, stworzyliśmy ekologiczną linię balsamów do ciała Ecodermine. Każdy balsam z tej serii to eliksir czystego piękna, bezpieczny nawet dla bardzo wrażliwej skóry. Kosmetyki Ecodermine aż w 95 procentach zawierają składniki pochodzenia naturalnego oraz wolne są od niebezpiecznej dla zdrowia i urody chemii.

Marka CZTERY PORY ROKU już od kilkunastu lat cieszy się zaufaniem polskich konsumentek. Świadczą o tym przyznane jej produktom nagrody, m.in.: Laur Konsumenta w kategorii „pielęgnacja ciała 2006 i 2007”, Perły Rynku Kosmetycznego 2007 i 2008 oraz Qltowy Kosmetyk 2011 w kategorii „pielęgnacja dłoni, paznokci i stóp”.